Darmowy projekt szosowy dla kobiet!

Cześć! Nazywam się Aga i chcę, abyś się wkręciła. W kolarstwo!

Pragnę wyciągnąć Cię z domu na wspólny, niezobowiązujący trening szosowy. Co Ty na to?

Dla tych, które mnie nie znają. Uprawiam kolarstwo górskie od kilku lat i melduję się na imprezach kolarskich w całej Polsce. Jestem czynną zawodniczką jak i trenerką. Zarówno amatorów kolarstwa, którzy chcą poprawić swoją technikę jazdy, jak i dzieciaczków, które poprzez zabawę i zdrową rywalizację mają coraz większy apetyt na sport, trenując w mojej szkółce kolarskiej MTB KIDS.

Przede wszystkim kładę nacisk na integrację! Niech to będzie też nasza definicja relaksu w weekendowy poranek. Zapraszam zarówno te doświadczone triathlonistki, które szukają odskoczni od swoich zaplanowanych treningów jak i te dziewczyny, które dopiero kupiły rower szosowy, a buty spd to dla nich nowość!

Nic nie powstrzymuje mnie przed zorganizowaniem takie wydarzenia. A Ciebie nic nie powstrzymuje, aby wziąć szosę i kask i wpaść!

Zatem 08.03 - niedziela - godz. 9:00, parking przy Stadionie Miejskim na ul. Olimpijskiej 5 w Gdyni.

Weź rower szosowy, kask i pozytywną energię, ja zadbam o to, abyś się wkręciła!

Wspólny, babski, trening szosowy. Udział na własną odpowiedzialność. Przed odjazdem krótkie objaśnienie jazdy w grupie i przypomnienie zasad bezpieczeństwa! Do zobaczenia!  

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Kto już był, mówi tak...

"Dzięki za wypad za miasto ❤ " - Agnieszka

"Było czadowo, kiedy kolejny?! 🙂" - Wera

"Było mega super! 🙂 Dzięki bardzo! 🙂" - Karolina

"Było rewelacyjnie !!! 🤩 Super ekipa na wspólne kręcenie ! Do zobaczenia ! 😁👍" - Monika

"Super! Dziękuję 🙂 ❤  super towarzystwo i przepiękna trasa 🙂 " - Patrycja

"Dziękujemy za wspólny trening i energię... jazda w takim gronie to czysta przyjemność zwłaszcza dla takiego amatora jak ja" - Milena