Poniżej seria rekomendacji od rodziców Maluchów!

Zawsze żyłam w przekonaniu, że trener jest od krzyczenia i korygowania błędów, ale jak poznałam Ciebie to doszłam do wniosku, że jednak nie tak to powinno wyglądać. Trafiasz do mnie jak nikt, potrafisz ze spokojem do mnie podejść i pogadać, a jak trzeba to porządnie zmotywować. Bardzo doceniam to, że trafiłam akurat na Ciebie.

- podopieczna z grupy młodzieżowej

 

Aga, świetne podejście do dzieci i zaangażowanie. Słowa uznania. Mój syn pod dużym wrażeniem - a pomimo młodego wieku szybko rozpoznaje dobrą energię. Filip opowiada bliskim i chwali Ciebie. Dziękuję!

- tata Filipa

 

Pod skrzydła Agnieszki oddaliśmy naszą córkę Olivię już ponad 4 lata temu. Rower w formie zabawy przerodził się w prawdziwy plan treningowy Profesjonalne, bezpieczne zajęcia z elementami zabawy. Olivia czerpie wiele niezapomnianych wrażeń, realizuje własne potrzeby aktywności ruchowej, szlifuje warsztat kolarski pokonując własne ograniczenia. 
Agnieszka z wielką cierpliwością i uśmiechem sprawia, że dzieci ją kochają . Potrafi je zmotywować oraz jest bardzo wrażliwa na ich potrzeby. 
Gorąco polecamy ją jako trenerkę. Młoda, energetyczna dziewczyna, z którą twoje dziecko pokocha kolarstwo!! Jak to mówi nasza córka -  “Pani Agnieszka wymiata!!”

- Agnieszka i Arek, rodzice Olivki (10 lat)


Pani Agnieszka to symbol profesjonalizmu i pasji, a spotkanie z nią to prawdziwa, sportowa przygoda!
Być może to wiara w ludzi i ich potencjał (niekiedy ukryty), a może rzadka zdolność przekazu i utrwalenia technik, dodatkowo wzmocniona humorem i dobrą energią, sprawiły, że przyswajanie nowych umiejętności było dla dziecka czystą przyjemnością.
Czy mogę polecić Panią Agnieszkę? Zdecydowanie TAK

- Dorota, mama Filipa ( 8 lat )

 

Nasza córka biorąc udział w zajęciach rowerowych z Panią Agnieszką ma poczucie udziału w treningach, a nie tylko w zajęciach sportowych. Ma poczucie, że treningi ją rozwijają, a jednocześnie dobrze się na nich bawi.
Poziom zajęć jest dostosowany do możliwości córki - wystarczająco ambitny i jednocześnie nie za trudny.

- Jędrzej, tata Basi ( 10 lat )

 

Nasza córka trenuję z panią Agą już blisko 5 lat! W dalszym ciągu czy to deszcz, chlapa czy też słońce idzie na trening z ogromną przyjemnością! Żałujemy jedynie, że treningów jest tak mało. 🙂

- Rodzic

 

Młoda, ambitna i niezwykle zaangażowana w swoją pasję, którą jest rower. Wiecznie uśmiechnięta i niesamowicie odpowiedzialna, zarówno w pracy z dziećmi jak i z dorosłymi. Dzieli się swoją fachową wiedzą z pełnym profesjonalizmem. Polecam tą pracowitą Panią, pełną zapału, pomysłową i jakże pozytywną. Powodzenia Aga w rozwoju Twojej szkółki dla dzieci. Znając Ciebie, jestem pewna, że będzie to z najlepsza szkółka w Polsce!

- Hanna Bruss, klientka 

 

Agnieszka jest niezwykle ciepłą osobą, która wyróżnia się genialnym podejściem do dzieci. Potrafi zarażać pasją do kolarstwa poprzez wspólne treningi, zabawy czy wyprawy. Profesjonalistka - zachowuje zimną krew nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Moje dzieci już od pierwszych zajęć postrzegają ją jako swój autorytet a ja jestem spokojna, ponieważ wiem, że są pod dobrą opieką.Najlepszą rekomendacją jest uśmiech Tosi i Julka po treningu, który nie znika mimo zmęczenia.

- Maria, mama Tosi i Julka

 

Trenerka Agnieszka jest sympatyczną i energiczną osobą, która swoim entuzjazmem zaraża pasją do kolarstwa górskiego MTB. Mimo, że nasze drogi rozeszły się, uważam, że treningi w szkółce nie były zmarnowany czasem dla mojego dziecka!

- Rodzic

 

Trenerka do każdego podopiecznego/podopiecznej podchodzi indywidualnie. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie, nie tylko w kolarskich sprawach. Jako trenerka motywuje i zachęca do dawania z siebie 100%, a treningi z nią to sama przyjemność... No chyba ze jest robota do wykonania!

- podopieczny z grupy młodzieżowej